sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

پیوند های اصلی

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

پايگاه اطلاعات صنايع كوچك و متوسط كشور

پورتال ايران

 

پورتال خدمات دولتي

مركز ارتباطات مردمي رياست جمهوري

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی: بانک‌ها در مسیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیرعامل شرکت در حاشیه  نشست کارگروه طرح ایجاد رونق واحدهای کوچک ومتوسط استان مرکزی که با حضور زمانی قمی استاندار مرکزي و جمعی از مدیران استانی و مسؤولان و رؤسای بانک های استان مرکزی در سالن جلسات استانداری مرکزی برگزار شد، با بیان اینکه بانک‌ها در مسیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند، گفت: مدیران بانک‌ها با همکاری یکدیگر تلاش کردند تا مشکلات واحدهای تولیدی استان مرتفع شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: کمیته رونق در استان مرکزی در راستای کمک به بنگاه های کوچک  و متوسط  تشکیل شده است و این مهم یکی از طرح هایی است که دولت برای ایجاد و توسعه رونق پیش گرفته است.

 

آمره خاطر نشان کرد: پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای کوچک و متوسط این استان از 27 شهریورماه امسال تا سوم مهرماه جاری در طول مدت یک هفته با تحرکی جدی همراه بوده است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی خاطر نشان کرد: امروز در نشست کارگروه طرح ایجاد رونق در واحدهای کوچک ومتوسط استان مرکزی جلسه ای با استاندار مرکزی و معاونان و مسئولان بانک ها داشتیم که هدف از برگزاری این جلسه حل مشکلات و موانع واحد های صنعتی برای دریافت تهسیلات بود.

 

آمره با اشاره به جلسه هفته گذشته کارگروه طرح ایجاد رونق در واحدهای کوچک ومتوسط، گفت: هفته گذشته نیز جلسه به این منظور برگزار  و  استاندار محترم تاکید داشتند که طرح هایی که مصوب و به بانک ها معرفی می شود، حداکثر تا هفته آینده پرداخت شوند که بانک ها هم در این راستا عملکرد نسبتا خوبی را داشته اند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز گزارشی از عملکرد بانک ها ارائه شد، عنوان کرد: خوشبختانه امروز از 64 پرداختی به 90 پرداختی رسیده ایم که این مهم رشد خوبی است.

 

آمره با بیان اینکه حدود 198 طرح در بانک ها مصوب شده است، افزود: از این تعداد 90 طرح پرداخت شده است و امیدواریم 108 طرح باقیمانده هر چه سریع تر پرداخت شود  و اگر تمامی این 198 طرح پرداخت شود، مبلغ پرداختی بانک ها به 200میلیارد تومان خواهد رسید.

 

شایان ذکر است، در نشست کاگروه طرح ایجاد رونق در واحدهای کوچک و متوسط استان مرکزی بانک های استان مرکزی عملکرد خود را گزارش کردند.

 

گفتنی است، هفته آینده نیز جلسه ای در راستای رفع موانع و گزارش عملکرد بانک ها در استانداری مرکزی برگزار می شود.

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

مطالب ويژه

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

 

زمان آخرين بروزرساني سايت

دوشنبه 27 آذر 1396

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

شمارنده

 

کل بازدید کنندگان